Мікрофони для заходів

Радіомікрофони — найважливіший інструмент для спікера або доповідача на конференції. Також радіомікрофони знадобляться учасникам заходу для запитань із залу. Компанія Technocomax надає оренду радіомікрофонів і петличок для ділових заходів, весіль і концертів. Для попередньої консультації наших фахівців або замовлення заповніть заявку.

Ціни на оренду радіомікрофонів і петличок

РАДІОМІКРОФОН РУЧНИЙ

300 грн/доба

Безпровідний мікрофон
Радіобаза

ПЕТЛИЧНИЙ РАДІОМІКРОФОН
350 грн/доба

Петличка

ГАРНІТУРА

350 грн/доба

Головний мікрофон
Приймач
Радіобаза

ГАРНІТУРА ТІЛЕСНОГО КОЛЬОРУ
700 грн/доба

Головний мікрофон
Приймач
Радіобаза

Оренда петличних мікрофонів

Петличні мікрофони найчастіше використовують ведучі під час зйомок репортажів або інтерв’ю. Також вони підійдуть доповідачам на конференціях, презентаціях і форумах. Петлички зручні у використанні, так як їх можна закріпити на комірі піджака або кишені сорочки. Мікрофон підключається до приймача, який кріпитися на ремені або задній кишені брюк. Приймачі призначені для роботи з петличними мікрофонами на відстані до 30-40 метрів. Оренда петличного мікрофона для вашого заходу це недороге і практичне рішення.

Оренда головних мікрофонів

Головні мікрофони або гарнітури користуються популярністю у виступаючих спікерів і ведучих на масштабних заходах, конференціях і форумах. Головна гарнітура підійде для тривалих доповідей і лекцій. Мікрофон не потрібно тримати в руках, він має малу вагу і зручно кріпитися за вухом доповідача. На події найчастіше зустрічаються гарнітури чорного кольору. Але також існують і гарнітури тілесного кольору. Мікрофон підключається до приймача, який з’єднаний радіосигналом з радіобазою.

Команда Technocomax надасть в оренду якісні та недорогі головні мікрофони.

Телефон

093-816-19-19

E-Mail

info@technocomax.com
sales@technocomax.com

Адреса

місто Київ,
вул. Максима Берлинского 31