Послуги перекладача синхроніста

Команда Technocomax надасть професійних перекладачів для організації синхронного перекладу на вашій конференції. Щоб замовити перекладачів синхроністів або отримати консультацію, залиште замовлення, і наші менеджери зв’яжуться з вами.

Понад 30 мов для перекладу

Англійська, німецька, французька, китайська та багато інших

Спеціалізуємося на перекладах в різних тематиках

Інформаційні технології, медицина, політика, економіка та інші.

Як замовити перекладачів синхроністів

Для того, щоб правильно вибрати перекладачів синхроністів потрібно знати:

• Скільки знадобитися перекладачів синхроністів

Кількість необхідних перекладачів залежить від кількості мов для перекладу і тривалості заходу. Також, часто перекладачі працюють в парі позмінно, по 30-60 хвилин.

• Якими мовами говорять учасники конференції, спікери та запрошені експерти

• 

В основному для заходів замовляють синхронний переклад з англійської на російську або українську мови. Але також буває, що потрібні перекладачі на інші іноземні мови, наприклад: німецька, китайська, французька та інші.

• Яка тематика конференції

Перекладачі синхроністи повинні розбиратися в тематиці вашого заходу. Можуть використовуватися терміни і вирази, які складно перевести, з цього вибирайте перекладачів, які спеціалізуються на перекладах у вашій сфері.

Ми з радістю допоможемо вам з організацією синхронного перекладу на вашому заході, забезпечимо необхідною технікою і надамо кваліфікованих перекладачів синхроністів. Для замовлення перекладачів синхроністів або консультації з приводу синхронного перекладу телефонуйте

093-816-19-19

Телефон

093-816-19-19

E-Mail

info@technocomax.com
sales@technocomax.com

Адреса

місто Київ,
вул. Максима Берлинского 31